Automobilio nuoma

Ieškokite ir rezervuokite automobilio nuomos paslaugas visame pasaulyje.
Jauskitės laisvai ir žinokite, kad jūsų sandėris saugus, garantuotas ir už geriausią kainą rinkoje.
Visuomet ieškodami automobilio nuomos pasiūlymo, gausite pasiūlymų su ypatingomis nuolaidomis.
Kartu su automobilio nuoma įsigykite draudimą ir jauskitės laisvai automobilio nuomos laikotarpiu, nesirūpindami dėl netikėtumų.
Su automobilio nuomos pasiūlymu dažnai siūlomi papildomai įsigyti įvairūs priedai, tokie kaip vaikiška automobilio kėdutė, navigacija ir dar daug visko, tai individualiai priklauso, nuo to kokią automobilių nuomos kompaniją pasirinksite iš jums siūlomų.

Reikalavimai rezervuojant automobilį

Pasas – Automobilio atsiėmimo metu reikės pateikti asmens dokumentą, Pasą. Žiūrėkite automobilių nuomos taisykles prieš atliekant rezervaciją, daugelis Europos įmonių priima asmens tapatybės kortelę.

Užstatas – Beveik visos automobilių nuomos įmonės, automobilio nuomos metu įšaldo pinigus iš jūsų kredito/debeto kortelės. Depozitas gali būti 0€, gali būti 2000€. Būtina atkreipti dėmesį į depozito dydį, prieš atliekant rezervaciją. Reikiamą sumą būtina turėti automobilio pasiėmimo metu. Jeigu automobilį grąžinsite pagal taisykles, neapgadintą, su tokiu pačiu kuro lygiu, koks buvo nurodytas išduotoje automobilio sutartyje, pinigai bus grąžinti. Įprastai po automobilio grąžinimo pinigai grįžta į sąskaitą vienos valandos – 7 dienų bėgyje.

Kilometražas – Būtina atkreipti dėmesį į automobilių nuomos sutartį ir jame nurodytą kilometražą. Europoje dažniausiai jis būna neribotas ir automobiliu galima važiuoti neribotus atstumus. Būna atveju, kada žmonės darydami rezervacijas, neatkreipia dėmesio į tai, vėliau tenka riboti keliones arba papildomai sumokėti už viršytą kilometražą.

Amžiaus reikalavimai – Dažniausiai amžius ribojamas iki 21 metų ir nuo 65 metų amžiaus vairuotojams. Daugelis automobilių nuomos kompanijų sutinka išduoti automobilius neturintiems arba viršijusiems amžių už papildomą mokestį. Kiekviena įmonė individualiai sprendžia savo amžiaus apribojimus arba visai jų neturi.

Vairuotojo pažymėjimas – Būtinas visais atvejais. Jeigu keliaujate į trečiąsias šalis, gali prireikti tarptautinio vairuotojo pažymėjimo.

Sienos kirtimo mokestis – Daugelis kompanijų sutinka automobilį išnuomoti tik šalies viduje. Norint keliauti į kitas šalis, gali būti taikomi papildomi mokesčiai arba paslauga negalima.

Kredito/Debeto kortelės – Norint išsinuomoti automobilį, geriausia turėti kreditinę kortelę. Ne visos automobilių nuomos kompanijos sutinka priimti mokėjimus/depozitus iš debetinių kortelių. Grynieji pinigai automobilių nuomos kompanijos yra nepriimami. Kas dažniausiai nutinka, kada automobilių nuomą teikiančios įmonės reikalauja kredito kortelės, tačiau pateikiama debetinė kortelė? Tokiu atveju automobilių įmonė atsisako nuomoti automobilį arba pasiūlo papildomai įsigyti jų siūlomą draudimą.

Papildomas draudimas – Įsigijus papildomą draudimą gausite apsaugą nuo nelaimingų įvykių. Patyrus nelaimę, automobilių nuomos kompanija nuskaičiuos žalą iš jūsų, vėliau jūs pateiksite įsigytam draudimui žalos dokumentus ir atgausite prarastus pinigus. Draudimas negalioja, jeigu vairuotojas buvo apsvaigęs nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų. Draudimo sąlygas perskaitykite atidžiai.

Būtinai skaitykite kiekvieną eilutę ir žinokite savo teises ir reikalavimus, kitu atveju galite nukentėti.