Sveiki atvykę!

Truputį apie mane

Esu Donatas Loda, esu gimęs 1990 metais, esu gimęs ir užaugęs Alytuje.

Šiuo metu užsiimu mining`u, internetinių tinklapių plėtojimu, bandau pateikti informacijos į interneto platybes ir iš to užsidirbti papildomai pajamų iš reklamų, affiliate sistemų, sekasi neblogai, bet visada yra kur tobulėti.

Laisvu metu mėgstu mini savaitgalio trip`us, keliones. Pastaruoju metu esu labai pasinešęs keliauti, gaudau pigius skrydžių bilietus, viešbučius, stengiuosi gauti geriausią kainos/kokybės santykį, man sekasi puikiai. Negaliu pasigirti įspūdingomis pajamomis, bet galiu pasigirti, kaip gerai pakeliauti kaip daug ir nereikia.

Taip pat patinka technologijos ir knistis po elektronikos gilumas. Domiuosi nes man įdomu ką gali šiuolaikiniai mobilieji telefonai, automobiliai, kokios technologijos bus ateityje. Taip pat kaip ir minėjau patinka knistis po elektronikos gilumas. Ką tai reiškia? Jeigu kokiam draugui ar geram pažįstamui reikia perrašyti windows`us, jie žino kur kreiptis. Jeigu reikia nulaužti TomTom ir įrašyti žemėlapius, jie žino kur kreiptis. Jeigu nusipirkau BMW ir ten yra elektronikos, man būtinai reikės žaisti su automobilio kompiuteriu, koduoti funkcijas, keisti nustatymus, daryti tai kas nėra įprastai nustatoma per meniu, kam reikia papildomos įrangos, ty diagnostikos ar daugiau ko nors. Tiesiog man patinka gilintis į elektroniką.