Pakalbėkime apie Torrent`us, kas tai yra ir kaip naudotis Torrent`ais. Pabandysiu paaiškinti kaip viskas veikia ir kaip pradėti naudotis Torrent programomis. Šiuo straipsniu nenoriu skatinti piratavimo, straipsnis yra mokomojo pobūdžio, skirtas siųstis legaliems failams.
Kad pradėti siųstis Torrent, jums reikės dviejų dalykų. Pirma, prisijungti prie kokios nors Torrent bendruomenės kuri siūlo Torrent failus. Antra, programos su kuria siųsitės Torrent failus į savo kompiuterį ar kitą įrenginį, tokį kaip telefonas ar planšetė.
Naudinga
Nemokama banko sąskaita ir kortelė
Kadangi bankų paslaugų kainos, kas metai auga, todėl nusprendžiau pakalbėti apie alternatyvą įprastiems bankams. Ar pagalvojote kada nors, kaip būtų gera nemokėti mėnesinio sąskaitos palaikymo mokesčio? Nemokėti už banko kortelę? Nemokėti už pavedimus į kitą banką ar į savą banką? Ar kada nors pagalvojote, kaip būtų gera konvertuoti valiutą banke, be jokio komisinio mokesčio? Tiesiog esamu kursu. Gal būt jūsų sąskaita yra užblokuota? Gyvenate užsienyje ir norite nusiimti pinigų bankomate nemokamai? Šioms problemoms ir kitoms populiarioms problemoms išspręsti yra alternatyva.
Kaip taisyklingai įrašyti muziką į CD, kad skaitytų senas muzikos grotuvas
Aš atsakysiu jums į klausimą, kaip įsirašyti muziką į CD laikmeną, taip, kad ją skaitytų grotuvas nepalaikantis MP3 ar kitų labiau optimizuotų muzikos formatų.
Dažnai girdžiu, kad žmonės kalbėdami apie savo senesnio modelio grotuvus automobilyje ar namuose, prasitaria, kad neva jų grotuvai skaito, tik originalius diskus iš parduotuvės. Tokios kalbos yra mitas. Juk kažkaip ir tuos originalius diskus įrašo. Ar „originalaus” disko įrašymui naudojama kokia nors magija? Tikrai nenaudojama jokia magija, tiesiog CD laikmenos įrašomos atitinkamu muzikos formatu su pasirinktu atitinkamu greičiu. Internete pilna daug nemokamų programų kurios MP3 ir kitus formatus suformatuoja į atitinkamą seniems muzikos grotuvams formatą(WAV), muziką įrašo tinkamu greičiu, ir tai padaro už jus be vargo, bei garantuoja muzikos disko skaitymą sename grotuve. Jums tereikia turėti atitinkamą šiam reikalui programą ir kompiuterį su CD ar CD/DVD įrašinėjančiu įrenginiu, taip pat CD-R, CD+R arba CD+RW tuščią diską(rekomenduočiau CD-R 700mb talpos).
Kaip sužinoti praktinio egzamino klaidas „Regitra”?
Šis straipsnis bus naudingas tiek laikantiems, tiek išlaikiusiems praktinį(vairavimo) egzaminą, valstybinėje įmonėje „Regitra”.
Kaip sužinoti laikyto egzamino rezultatus ir kitą informaciją susiejusią su egzaminais ir ne tik su jais? Kritines ir ne kritines klaidas? Ar taip padaryti apskritai įmanoma? Atsakau: Žinoma. Prie „Regitra” duomenų bazės prisijungti reikės vienos iš išvardytų prisijungimo priemonių.
Elektroninė bankininkystės priemonės: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, DanskeBank, Citadele, Medicinos bankas, LKU, RATO.
Elektroninės atpažinimo priemonės: Tele2, Bitė, Telia, Teledema.
Elektroninės, skaitmeninės atpažinimo priemonės: Asmens tapatybės kortelė, kartu su skaitytuvu. USB laikmena, kartu su skaitytuvu.
Jeigu turite bent vieną iš išvardytų prisijungimo priemonių, galite prisijungti prie „Regitra” duomenų bazės.