Parkavimas oro uoste

Automobilio parkavimas oro uoste už geriausią kainą!

Ieškote automobilio parkavimo paslaugų oro uoste? Ieškote geriausios kainos parkuoti automobilį oro uoste? Mes jums padėsime!

Kaip ieškoti parkavimo aikštelės oro uoste?
Location: Įveskite miestą arba oro uostą, pavyzdžiui Vilnius, Kaunas, Palanga, Warsaw, Riga, VNO, KUN, WAW, WMI ar panašiai.
Vehicle Drop-Off Date: Įveskite datą ir apytikslį laiką kada norėtumėte palikti automobilį oro uosto saugojimo aikštelėje.
Vehicle Pick-Up Date: Įveskite datą ir apytikslį laiką kada norėtumėte pasiimti automobilį oro uosto saugojimo aikštelėje.
Jeigu viską užpildėte teisingai, spauskite “Search”(Ieškoti). Mes būtinai surasime jums palankiausias oro uosto parkavimo paslaugas už geriausią kainą ir pasiūlysime rezervuoti jums palankiausią variantą.

Kaip naudotis oro uosto parkavimo aikštelės paslaugomis?
1. Paieškos laukelyje suvedame oro uostą, arba oro uosto kodą(Pavyzdžiui Vilnius, Kaunas, Warsaw, VNO, KUN, WAW…), pageidaujamą pradžios ir pabaigos datą ir laiką, spaudžiame ieškoti.
2. Dažniausia jums bus pasiūlytas daugiau, nei vienas oro uosto parkavimo aikštelės pasiūlymas, išsirinkite tinkamiausią ir rezervuokite.
3. Patikrinkite elektroninį paštą. Gautą patvirtinimą atsispausdinkite ir vežkitės kartu su savimi į oro uosto parkavimo aikštelę. Kartu su patvirtinimu dažniausiai gausite oro uosto parkavimo aikštelės adresą, GPS koordinates, žemėlapį ar kitos naudingos informacijos apie paslaugą ir patogumą naudotis paslauga.
4. Atvykstate į parkavimo aikštelę, pateikiate paslaugų patvirtinimo dokumentą. paliekate automobilį. Per keletą minučių jūs būsite nugabentas į oro uostą iš oro uosto parkavimo aikštelės. Geros kelionės!
5. Grįžus į oro uostą ir įsijungus telefoną, dar neišėjus iš oro uosto, paskambinate jums duotu telefono numeriu, kol neskubėdami išeisite iš oro uosto, jūsų jau lauks ir jus pasitiks saugojimo aikštelės personalas, kuris jus nugabens atgal į parkavimo aikštelę, kur pasiimsite savo automobilį ir galėsite tęsti kelionę namo.

Garantijos ir privalumai
-Kiekvienas automobilis yra gerai saugomas, aikštelės aptvertos tvora.
-Dažniausiai aikštelėse būna įrengta vaizdo kameros, kurios kiaurą parą stebi ir įrašinėja aikštelėse važinėjančius automobilius ir migruojančius asmenis.
-Aikštelėse nuolatos dirba aptarnaujantis personalas, bei sargas.
-Iš saugojimo aikštelės į oro uostą ir į saugojimo aikštelę atgal iš oro uosto vežama nemokamai.
-Dažniausiai saugomi automobiliai būna apdrausti papildomu draudimu, nuo vagystės ir apgadinimų.
-Aikštelės dirba visą parą, visas savaitės dienas.
-Kai kuriose aikštelėse būna, tualetas, vandens čiaupas.
-Daugelyje saugojimo aikštelių suteikiamos paslaugos neįgaliems asmenims.
-Saugojimo aikštelėse personalas draugiškas ir paslaugus.
-Už neilgą pavėlavimą dažniausiai negresia jokios finansinės pasekmės ar priemokų pageidavimai iš saugojimo aikštelės personalo.
-Daugelyje saugojimo aikštelių suteikiama nemokama pagalba užkuriant automobilį, jeigu automobilio baterija išseko. Taip pat daugelis aikštelių padeda pripūsti padangas, jei jos išsileido.
-Daugelis saugojimo aikštelių perveža į oro uostą vaikus suteikdami savo vaiko kėdutę.
-Daugelis saugojimo aikštelių dalinasi nemokamu WI-FI internetu.
-Daugelis saugojimo aikštelių siūlo privačius kambarius mamoms su vaikais(Aprūpinti vaikus, pakeisti vystyklą).
-Kai kurios automobilių aikštelės siūlo “egzotiškas” paslaugas, tarkim atostogų metu jums gali sutaisyti automobilį, kad grįžus jums nereikėtų gaišti savo laiko.
Pastaba: Prieš rezervuodami saugojimo aikštelę, pasidomėkite, kokias paslaugas suteikia aikštelės personalas. Kiekviena saugojimo aikštelė siūlo skirtinga paslaugų spektrą.