Blokuojama.lpt.lt apėjimas

Blokuojama.lpt.lt

Jeigu mėgstate lošti ar naršyti po nevisiškai ar visiškai “nešvarius” puslapius internete jūs galite susidurti su problema, kada jūsų lošimo programa neveiks arba per interneto naršyklę bandydami patekti į lošimo įstaigos ar kitą panašų puslapį būsite nukreiptas į tinklapį “blokuojama.lpt.lt“.
Šis draudimas nėra nesąmoningas jis skirtas uždrausti nelegalias svetaines internete, pavyzdžiui tas kurios nemoka mokesčių.
Lošimų politika Lietuvoje tokia, jeigu norima teikti paslaugas ar pramogas tokias kaip azartinės pramogos internete Lietuvai, privaloma nuo gauto pelno mokėti mokesčius Lietuvai, jeigu ne, toks verslas yra nelegalus ir netoleruojama jo prieiga vartotojui, tam ir buvo sukurta blokuojama.lpt.lt. Ši mokesčių nemokumo prevencijos paslauga veikia su visais Lietuviško interneto tiekėjais.
Blokuojama.lpt.lt draudžiamų interneto domenų(domenas – interneto adresas) sąrašas Nelegalios veiklos vykdytojų sąrašas

Kaip išjungti blokuojama.lpt.lt blokavimą?

Tai visiškai nesunkiai galima padaryti pakeičiant DNS serverio nustatymus, tai yra visiškai nemokama ir šiam būdui nereikia pirkti jokių VPN. Pabandykime pakeisti DNS serverius į google serverių adresus ir pažiūrėti ar kas pasikeis?
Turime prieš porą metų susirinktą ekonomišką, bet darbui galingą stacionarų kompiuterį su Windows 10 operacinę sistemą. Noriu priminti, kad šis metodas taip pat veikia ant kitų operacinių sistemų tuo labiau jei tai Windows.

 1. Pabandykime užeiti į kokią nors blokuojama.lpt.lt uždraustą lošimo bendrovės internetinę svetainę. Bandau suvesti į naršyklės Chrome interneto adreso laukelį, lošimo bendrovės “unibet.com” adresą.
  Ką matome? Nieko gero….
  Blokuojama.lpt.lt
 2. Gal pradėkime kibti prie darbų? Vedame pelės rodyklę i dešinį apačioje monitoriaus kampą, “ten kur laiką rodo”. Spaudžiame ant to mažo “monitoriuko” ir “Network Connections”.
 3. Susirandame skiltyje “Ethernet”, “Change adapter options”, spaudžiame.
 4. Monitoriuje išvystame naują langą su interneto prisijungimo nuoroda ar nuorodomis. Spaudžiame vieną kartą su pelės kairiuoju klavišu ant aktyvios(naudojamos) interneto prieigos “Ethernet. Network Connection”, tuomet turėtų atsirasti papildoma juosta su nustatymų nuorodomis šiame lange. Susirandame ir spaudžiame ant “Change settings of this connection”.
 5. Pasirenkame “Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4)”, spaudžiame “Properties”.
 6. “General” lentelėje, kiek žemiau pasirenkame “Use the following DNS server addresses”, pasirinkus šį atributą tuomet žemiau leidžiama užpildyti dvi eilutes.
 7. “Preferred DNS server” užpildome 8.8.8.8
  “Alternate DNS server” užpildome 8.8.4.4
  Spaudžiame “OK”.

  8. Na kaip viskas taisyklingai padaryta, bandome užeiti į “unibet.com”, gal kas nors pasikeitė?
  Uolia! Pavyko apeiti blokuojama.lpt.lt blokavimą.

Jeigu vis tiek rodo blokuojama.lpt.lt adresą, bandykite perkrauti kompiuterį arba ištraukti ir vėl įkišti interneto laidą į kompiuterį.

Kaip apeiti draudimus naudojant mobilųjį telefoną ar planšetę?

Jeigu naudojatės įrenginiu su Android operacine sistema, atsidarykite programėlę “Google Play” ir naudodamiesi paieška susiraskite programėlę pavadinimu “DNS Changer (no root 3G/WIFI)”. Parsisiunčiame, įdiegiame.

Kad įjungti Google serverius ir išjungti blokavimas.lpt.lt draudimus spauskite “START”, sustabdymui “STOP”.
Šios programėlės veikimui jums nereiks nulaužti(ROOT`inti) įrenginio.
Galite nustatyti diegimą per kompiuterį, užeikite čia -> DNS Changer (No root 3G/WIFI) Google Play, pasirinkite įrenginį ir spauskite įdiegti, kuomet prisijungsite su mobiliu įrenginiu prie interneto, jums automatiškai bus įdiegta ši programa.

Rekomendacijos, atsakomybė ir lošimo politika

Aš pats nerekomenduočiau užsiimti lošimais, nei internete, nei lošimo įstaigose, nes jūsų lūkesčiai gali sugriūti ir pavirsti nepasitenkinimu ar pykčiu kartu su finansiniu praradimu. Visi lošimai internetu ar gyvai lošimo įstaigose yra apskaičiuoti ir jie neša pelną lošimų bendrovėms. Lošimas kaip ir alkoholis ar narkotikai, gali virsti nevaldomais, todėl neieškokite čia laimės ar uždarbio, nes šis kelias yra nesėkmingas arba turi labai laikina sėkmę. Kazino ar lošimo pramogas siūlančios bendrovės yra tiesiog pramoga, maloniai leisti laiką, bet už visas pramogas visada reikia susimokėti. Šis straipsnis nėra skirtas apeiti Lietuvos mokesčių sistemos, tai mokomoji medžiaga skirta mokomaisiais tikslais. Loda.lt tinklaraštis yra už visišką lošimų bendrovių draudimą ir prieš visišką žmonių išnaudojimą finansiškai.

Sveiki! Ačiū, kad apsilankėte. Gal norėtumėte tapti Facebook puslapio fanu ir gauti naujienas pirmi?